10.3 C
Ankara
21. Ekim. 2021
No menu items!
Ana Sayfa Genel Sevgin Kimya Temizlik İhtiyaçlarınızın Her Aşamasında Çözümler Sunuyor.

Sevgin Kimya Temizlik İhtiyaçlarınızın Her Aşamasında Çözümler Sunuyor.

Sevgin Kimya Temizlik İhtiyaçlarınızın Her Aşamasında Çözümler Sunuyor.

İzmir’de 1970’li yıllarda babadan oğula dürüstlük ve güvenirlik ilkelerinden asla taviz vermeden ticari serüvenine başlayana Sevgin Kimya yıllar içinde sahip olduğu deneyim ile faaliyetlerini 2006 yılında Ankara’ya taşıdı.

*Başta; TSE ve ISO 9001 kalite yönetim sistemi, bakanlık onayı olmak üzere, kapasite raporu, marka tescil belgesi alan ve alanında ciddi bir müşteri kitlesine sahip olan bir sıvı deterjan üreticisidir.

*Önce “insan” ve “devlet” diyerek sektöre değer katan ve attığı her adımda müşteri memnuniyetini ve son kullanıcıyı ön planda tutan bir fabrikadır.

*Deneyimli personeli, kimya mühendisi ile tam kapasite çalışan laboratuvarı ile kalite kontrol ve ar-ge çalışmalarını yapan bir şirketidir.

*Piyasa beklenti ve taleplerini anında tespit edip, karşılayan ve istikrarlı bir şekilde büyüme trendini sürdüren bir şirketidir.

*16 ile yayılan distribütör ve bayi ağı ile 1200’ü aşkın müşterisiyle sizlere hizmet etmektedir.

*Genel alan temizleyicileri, evsel ve endüstriyel deterjanlar, cam temizleyicileri, banyo ve wc temizleyicileri, ağır kir ve yağ sökücüler ürettiği ürünlerin sadece birkaçıdır.

Hedefleri arasında Ülkeye çok daha fazla katma değer ve istihdam sağlayan bir üretici olmak, Sadece ülkemize değil, dünya çapında söz sahibi olan, doğa ve çevreye saygı konusunda limitleri daha üst noktalara taşıyan bir üretici olmak, Müşteri memnuniyetini bugün olduğu gibi her daim en üst seviyede tutmak, İhracatta üst sınırları zorlamak ve vergi rekortmeni olmak olarak sayılabilir.

Web Adresi: www.sevginkimya.com

Adres: Öz Ankara Toptancılar Sitesi 2.Blok No:88 Macunköy – ANKARA

Telefon: 0312 397 48 00

E-Posta: binpakimya@gmail.com

 

- Advertisment -

En popüler

Asena Kınacı Moral Yazdı – Bir Kutlu Şehir

Asena Kınacı Moral Yazdı - Bir Kutlu Şehir Başkentler hem devletler hem de milletler için önemlidir, kıymetlidir. Dünyada tüm devletlerin başkent olarak seçtiği şehirler kültür...

Niyazi Tuncer Yazdı – Dostlarımızla Halledeceğiz!

Niyazi Tuncer Yazdı - Dostlarımızla Halledeceğiz! Son zamanlarda birilerinin ağzından düşmeyen bu cümle… Dikkat buyurun, ilk söyleyen şu anki ABD Başkanı’nın ta kendisi... Türkiye’ye şaşı...

Çeker: Yalanlarına Bizi Ortak Edemezler

Çeker: Yalanlarına Bizi Ortak Edemezler Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, 6. Dönem imzalanan Toplu İş Sözleşmesi ile ilgili sahada çalışanları bilgilendirerek, Yalan -Sen’in...

Mehtap Akgül Yazdı – Zeka Aktivasyonları

Mehtap Akgül Yazdı – Zeka Aktivasyonları Kıymetli okurlarım; halk arasında da bilindiği gibi Otizm ve üstün zeka arasında bağlantı olabilir. Otizm genlerini taşıyanların zeka testlerinde...

Son Yorumlar