10.3 C
Ankara
3. Aralık. 2021
No menu items!
Ana Sayfa Diğer Eğitim Sağlık Eğitimcileri Tekrar İsmet DATLI Dedi

Sağlık Eğitimcileri Tekrar İsmet DATLI Dedi

Sağlık Eğitimcileri Tekrar İsmet DATLI Dedi
1975’de kurulan ancak sonrasında kapatılan ancak 2013 de tekrar kurulan Sağlık Teşkilatının köklü ve saygın sağlık derneklerinden olan Sağlık Eğitimcileri Derneği (SEDER) 5.Olağan Genel Kurulunu 3 Temmuz 2021 tarihinde Cumartesi günü Saat 13.00’da Ankara Hekimevinde yaptı.
Genel Kurul için divan teşekkürü için seçim yapıldı. Divan seçiminde sonucu Başkanlığa Hikmet GÜRBÜZ, Kâtip Üyeliğine Çevre Sağlıkçılar Platformu Başkanı İbrahim GÖRÜNME ile Fevziye CANSEVER seçildi.
Divan Seçimi sonrası Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Büyük Lider Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimiz için okunan saygı duruşu ve akabinde okunan İstiklal Marşı ile başladı ve gündeme geçildi.
Divan kurulu tarafından açılış konuşması için İsmet DATLI kürsüye davet edildi. Dernek Başkanlığını görevini yürüten İsmet DATLI’nın yaptığı açılış konuşmasında katılım yapan, katılmadığını mesaj ve telefonla bildirenlerin mesajlarını haziruna okuyarak teşekkür etti. Ankara Gevher Nesibe Sağlık Eğitim Enstitüsünün son döneminde müdürlük yapan Güler ÖZ’e ve Çalışma Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Daire Başkanı Halil POLAT’a ayrıca teşekkür etti. Covid 19 Virüs Salgını sebebiyle üyeleri ile sadece online olarak bir araya gelebildiğini, oldukça çok katılımlı çevrimiçi toplantılar yapıldığını belirten DATLI gelecek planlarını açıkladı ve genel kurulda uygun görürse genel başkanlığına tekrar aday olduğunu açıkladı. Ayrıca
Sonrasında Genel Başkan Yardımcısı Hanife Ünlü tarafından faaliyet raporu sunuldu. Rapor genel kurul tarafından oylanarak oybirliğiyle ibra edildi.
Denetim Raporu Genel Başkan Yardımcısı Leyla Karabacak tarafından okundu ve genel kurul tarafından oylanarak oybirliğiyle ibra edildi.
Genel Kurula 2019-2021 faaliyetleri ayrıntılı olarak açıklayan sunumu Genel Başkan yardımcısı Günnür Özyiğit tarafından paylaşıldı ve Derneğin yeni tasarlanan resmi web sitesi olan https://saglikegitimcileri.org.tr/ tanıtıldı.
Görüş öneriler maddesinde ise Genel Başkan Yardımcısı Engin Paşaoğlu genel değerlendirme konuşması ile görüşlerini sundu.
5.Olağan Genel Kurulda seçim maddesine geçildi. Derneğin yeni yönetim kurulu belirlendi.
Toplantı Divan Başkanı Hikmet GÜRBÜZ söz alarak yeni seçilen yönetim kuruluna başarılar dileyerek toplantıyı kapattı.
Genel kurulun hemen akabinde oluşturulan Yönetim Kurulu yaptığı ilk toplantıda İsmet DATLI Derneğin başkanlığı görevine tekrar getirildi.

- Advertisment -

En popüler

Devlet Bahçeli:Sayın Kılıçdaroğlu, Benim Millet ve Vatan Sevgimin Fitresini Versem Sana ve Yedi Sülalene Yüz Yıl Yeter.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin, 30 Kasım 2021 tarihinde TBMM Grup Toplantısında yapmış oldukları konuşmanın tam metnini ve videosunu sunuyoruz. Muhterem Arkadaşlarım, Kıymetli...

Türk Yerel Hizmet-Sen Ankara Şube Başkanı A. Ragıp Hızal 7. Olağan Genel Kurulda Güven Tazeledi

Türk Yerel Hizmet-Sen Ankara Şube Başkanı A. Ragıp Hızal 7. Olağan Genel Kurulda Güven Tazeledi 27 Kasım 2021 tarihinde Türkiye Kamusen Genel Merkez Toplantı salonunda...

Niyazi Tuncer Yazdı-Biz Yaşadık, Siz Yaşamayın!

Niyazi Tuncer Yazdı-Biz Yaşadık, Siz Yaşamayın! Bu filmi biz daha önce izledik, gördük, yaşadık. Hem de daha dün kadar yakın bir zamanda… Kara Eylül’ün kara kalplileri tarafından...

Türkav Çorum İl Başkanı İsmail Deli: İyi Ki Doğdun Türk’e Başbuğ Oldun

Türkav Çorum İl Başkanı İsmail Deli: İyi Ki Doğdun Türk'e Başbuğ Oldun Ülkücü Hareketin lideri, Milliyetçi Hareket Partisinin kurucusu, Türkiye Kamu Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma...

Son Yorumlar