10.3 C
Ankara
5. Ağustos. 2021
No menu items!
Ana Sayfa Diğer Eğitim Sağlık Eğitimcileri Tekrar İsmet DATLI Dedi

Sağlık Eğitimcileri Tekrar İsmet DATLI Dedi

Sağlık Eğitimcileri Tekrar İsmet DATLI Dedi
1975’de kurulan ancak sonrasında kapatılan ancak 2013 de tekrar kurulan Sağlık Teşkilatının köklü ve saygın sağlık derneklerinden olan Sağlık Eğitimcileri Derneği (SEDER) 5.Olağan Genel Kurulunu 3 Temmuz 2021 tarihinde Cumartesi günü Saat 13.00’da Ankara Hekimevinde yaptı.
Genel Kurul için divan teşekkürü için seçim yapıldı. Divan seçiminde sonucu Başkanlığa Hikmet GÜRBÜZ, Kâtip Üyeliğine Çevre Sağlıkçılar Platformu Başkanı İbrahim GÖRÜNME ile Fevziye CANSEVER seçildi.
Divan Seçimi sonrası Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Büyük Lider Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimiz için okunan saygı duruşu ve akabinde okunan İstiklal Marşı ile başladı ve gündeme geçildi.
Divan kurulu tarafından açılış konuşması için İsmet DATLI kürsüye davet edildi. Dernek Başkanlığını görevini yürüten İsmet DATLI’nın yaptığı açılış konuşmasında katılım yapan, katılmadığını mesaj ve telefonla bildirenlerin mesajlarını haziruna okuyarak teşekkür etti. Ankara Gevher Nesibe Sağlık Eğitim Enstitüsünün son döneminde müdürlük yapan Güler ÖZ’e ve Çalışma Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Daire Başkanı Halil POLAT’a ayrıca teşekkür etti. Covid 19 Virüs Salgını sebebiyle üyeleri ile sadece online olarak bir araya gelebildiğini, oldukça çok katılımlı çevrimiçi toplantılar yapıldığını belirten DATLI gelecek planlarını açıkladı ve genel kurulda uygun görürse genel başkanlığına tekrar aday olduğunu açıkladı. Ayrıca
Sonrasında Genel Başkan Yardımcısı Hanife Ünlü tarafından faaliyet raporu sunuldu. Rapor genel kurul tarafından oylanarak oybirliğiyle ibra edildi.
Denetim Raporu Genel Başkan Yardımcısı Leyla Karabacak tarafından okundu ve genel kurul tarafından oylanarak oybirliğiyle ibra edildi.
Genel Kurula 2019-2021 faaliyetleri ayrıntılı olarak açıklayan sunumu Genel Başkan yardımcısı Günnür Özyiğit tarafından paylaşıldı ve Derneğin yeni tasarlanan resmi web sitesi olan https://saglikegitimcileri.org.tr/ tanıtıldı.
Görüş öneriler maddesinde ise Genel Başkan Yardımcısı Engin Paşaoğlu genel değerlendirme konuşması ile görüşlerini sundu.
5.Olağan Genel Kurulda seçim maddesine geçildi. Derneğin yeni yönetim kurulu belirlendi.
Toplantı Divan Başkanı Hikmet GÜRBÜZ söz alarak yeni seçilen yönetim kuruluna başarılar dileyerek toplantıyı kapattı.
Genel kurulun hemen akabinde oluşturulan Yönetim Kurulu yaptığı ilk toplantıda İsmet DATLI Derneğin başkanlığı görevine tekrar getirildi.

- Advertisment -

En popüler

Devlet Bahçeli: Kürt Kökenli Kardeşlerimizi İstismar Etmek İsteyenler Alçağın En Önde Gidenleridir.

Devlet Bahçeli: Kürt Kökenli Kardeşlerimizi İstismar Etmek İsteyenler Alçağın En Önde Gidenleridir. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, 6 Temmuz 2021 tarihinde TBMM Grup Toplantısında...

Sağlık Eğitimcileri Tekrar İsmet DATLI Dedi

Sağlık Eğitimcileri Tekrar İsmet DATLI Dedi 1975’de kurulan ancak sonrasında kapatılan ancak 2013 de tekrar kurulan Sağlık Teşkilatının köklü ve saygın sağlık derneklerinden olan Sağlık...

Özbekistan’daki Düşük Gelirli Ailelerin Çocuklarına Okul Malzemeleri İçin 50 Dolar Verilecek

Özbekistan’daki Düşük Gelirli Ailelerin Çocuklarına Okul Malzemeleri İçin 50 Dolar Verilecek Batuhan Ateş Özbekistan’da okul malzemeleri ve okul üniformaları satın almak için “Demir Defter”e dahil olan...

Hulusi Akar’ın Kırgızistan’a Sürpriz Ziyaretinde Gündemde Bayraktar mı Var?

Hulusi Akar’ın Kırgızistan’a Sürpriz Ziyaretinde Gündemde Bayraktar mı Var? Batuhan Ateş / Kırgızistan Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, resmî ziyarette bulunmak üzere Kırgızistan’ın başkenti Bişkek’e gitti. Manas...

Son Yorumlar