10.3 C
Ankara
7. Aralık. 2021
No menu items!
Ana Sayfa Köşe Yazısı Niyazi Tuncer Yazdı - Dostlarımızla Halledeceğiz!

Niyazi Tuncer Yazdı – Dostlarımızla Halledeceğiz!

Niyazi Tuncer Yazdı – Dostlarımızla Halledeceğiz!

Son zamanlarda birilerinin ağzından düşmeyen bu cümle… Dikkat buyurun, ilk söyleyen şu anki ABD Başkanı’nın ta kendisi… Türkiye’ye şaşı bakışın baş aktörü bu şahısın ifadesi ‘’Türkiye’de dostlarımızla Cumhur İttifakını ve hükümetini indireceğiz; bunlardan kurtulacağız’’ şeklinde idi.
Şimdilerde bu cümleyi kuranlar artık umudunu kesmiş olacaklar ki, sahaya kendileri inmeye karar vermişler.
Öyle ya satın aldığı terör örgütleri, yetiştirdiği gayrimeşru çocukları, çeşitli kurum ve kuruluşlara yerleştirdiği sızmalar vasıtası ile yapmaya çalıştığı işlerden sonuç alamayacağını anlamış olmalılar.
70’lerden 1980 ihtilaline kadar canım ülkemizde terör olayları ile sokaklarda mısır patlatır gibi bomba patlatmaları işe yaramamış, kardeş kavgasını istedikleri oranda çıkaramamışlardı.
1980 darbesi olduğunda bayağı sevinmişlerdi “Bizim çocuklar başardı” diye… Ancak onların “gayrimeşru çocukları” yine başaramamışlardı.
Suçsuz insanları idam edildi, zindanlarda işkenceler edildi, C5’ler kuruldu ama yine de sonuç alınamadı.
Çünkü birileri vardı ki, karanlık taş duvarları medreselere çeviriyor; onlar işkencehaneye, çilehaneye çevirmek isterken, o birileri de eğitim yuvası, düşünme, aydınlanma ve arınma merkezlerine dönüştürüyorlardı. Onlar elbette burada da boş durmuyorlar, birileri vasıtası ile fitne temelleri atıp yeni oyunlar hazırlıyorlardı.
Akılları sıra, bu karanlık taş duvarların arasını taşmedreselere çevirenlerin arasına fitne tohumları ekmek için her türlü hileye başvurup, başaracaklardı! Bir zamanlar birlikte çalışmışlığın, ekip çalışmasının dozunu kaçırıyorlar; ekipçilik, hatta hizipçiliğe taşımaya çalışıyorlardı.
Terör olaylarında ve darbe girişimlerinde sızma hareketlerinde göreceli başarılı olsalar da bir türlü istediklerini alamıyorlardı.
Çünkü onların paralı askerleri, eli kanlı teröristleri, sızmaları, dostları velhasıl gayrimeşru çocukları bir türlü başaramıyorlardı.
Bu sebeple sonunda karar verip sahaya inmeye karar verdiler ki, yıllarca saklı gizli yürüttükleri savaşı ilan etmeye karar verdiler.
Türk milletinin 57. Alayı Ülkü Ocakları’na savaş açtıklarının ilanı olarak; Avrupa’da ve ABD’de sözde kararlar çıkararak bu kutlu ocağa, terör örgütü yaftası vurmaya kalkışıyorlar.
Şaşırdık mı? Tabi ki hayır, yıllardır savaştığımız, mücadele ettiğimiz köpeklerin tasmasını tutanların, önlerine yağlı kemik atanların kimler olduğunu elbette biliyoruz.
Asala ile diplomatlarımıza saldırdılar olmadı.
Asala’yı Pkk’ya çevirdiler olmadı.
Mezhepçi oldular, ateist oldular; Atatürk düşmanı, Türk düşmanı oldular. Din ve devlet düşmanı oldular olmadı. Döndüler, tersine sözde Atatürkçü oldular, sözde dinciyiz deyip yobaz oldular; ne yaptılarsa olmadı.
Çünkü Ülkücü Hareket her seferinde karşılarında çelikten duvar oluyor, bir türlü aşamıyorlardı.
Baktılar bunlarla olmayacak, kendilerinin sahaya inmesi gerektiğine karar verdiler ve sahaya indiler. Bundan da piyonların haberi olmadı.
Bu piyonlar kendilerini oyuna o kadar kaptırmışlar ki, maskesi düşmüş palyaçolara döndüler. Çırılçıplak ortada kaldılar, millet kendilerine gülüyor da haberleri yok.
Neymiş dostları ile halledeceklermiş.
Kim bu dostlar?
Asala, Pkk, Dhkpc, Deaş, Taliban, Fetö ve yeryüzünde ne kadar yılan, çıyan varsa onların arkasındakiler ve onunda arkasındaki şeytani ruh!
Ancak Yüce Allah, kutsal kitabında ‘’- (Şeytan) onlara söz verir ve onları ümitlendirir; halbuki şeytanın onlara söz vermesi aldatmacadan başka bir şey değildir” buyuruyor.
Ülkücüler de bunu bilir, buna inanır!
Ve yine Yüce Allah’ın başka bir ayetinde buyurduğu gibi ‘’Sizin hayır bildiklerinizde şer, şer bildiklerinizde hayır vardır. Siz bilemezsiniz Allah bilir.’’ Der.
İşte Ülkücüler buna inanır ve hedefine bakar. Bütün dünya karşısına çıksa aldırmadan ülküsüne koşar. Gerekirse kırk çeri ile Çin Sarayını basar ama davasından ve inandıklarından asla vazgeçmez.
Ata ecdat üzülmesin.
Gavim gardaş ezilmesin.
Yeni nesil bozulmasın.
Ömrümüzün özeti bu.

- Advertisment -

En popüler

Mehtap Akgül Yazdı-Yolumuzun Nesi Uzun?

Mehtap Akgül Yazdı-Yolumuzun Nesi Uzun? Kıymetli okurlarım; “OTİZM”in görülme sıklığı her yıl yüksek oranda artan nöro-gelişimsel farklılık durumu olarak görüldüğünü düşünüyorum. Sebepleri bilimsel verilerle kesin olarak bulunmamış...

Devlet Bahçeli: Sayın Kılıçdaroğlu, Benim Millet ve Vatan Sevgimin Fitresini Versem Sana ve Yedi Sülalene Yüz Yıl Yeter.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin, 30 Kasım 2021 tarihinde TBMM Grup Toplantısında yapmış oldukları konuşmanın tam metnini ve videosunu sunuyoruz. Muhterem Arkadaşlarım, Kıymetli...

Türk Yerel Hizmet-Sen Ankara Şube Başkanı A. Ragıp Hızal 7. Olağan Genel Kurulda Güven Tazeledi

Türk Yerel Hizmet-Sen Ankara Şube Başkanı A. Ragıp Hızal 7. Olağan Genel Kurulda Güven Tazeledi 27 Kasım 2021 tarihinde Türkiye Kamusen Genel Merkez Toplantı salonunda...

Niyazi Tuncer Yazdı-Biz Yaşadık, Siz Yaşamayın!

Niyazi Tuncer Yazdı-Biz Yaşadık, Siz Yaşamayın! Bu filmi biz daha önce izledik, gördük, yaşadık. Hem de daha dün kadar yakın bir zamanda… Kara Eylül’ün kara kalplileri tarafından...

Son Yorumlar